Ana Sayfa

Sipariş

Fiyat Listeleri

Mega Beyin

SSS

 
 

NASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ?

 
 

DİKKAT! Fiyatlarımız tarihine kadar geçerlidir. Bilgi için tıklayın.

 

(Sipariş ve Danışma Hattı : 0-312-417 33 30)

 

YURTDIŞI SİPARİŞLERİ

UPS’in hızlı ve güvenilir hizmeti ile artık yurtdışından sipariş verebilirsiniz ! Siparişleriniz en geç bir hafta içinde kapınıza teslim ediliyor.
Detaylı bilgi için TIKLAYIN.
 

YURTİÇİ SİPARİŞLERİ

 

ONLINE SİPARİŞ

 DİKKAT !
Online Kredi Kartı Satışları Sadece Yurtiçi Satışlarda Geçerlidir
Yurtdışı Gönderili Siparişlerde EFT/Havale seçeneği kullanılmalıdır.

YURTDIŞI İÇİN KARGO DAHİL SET FİYATLARI VE SİPARİŞ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Güvenli olarak internet üzerinden kredi kartı ile veya EFT/Havale ile online sipariş verebilmek için önce www.MegaHafiza.net (MEGA HAFIZA MARKET) online satış sitemize üye olmanız ve online güvenli alışveriş sitemiz olan www.MegaHafiza.net web sitemizden sipariş vermeniz gerekir.

Online sipariş üyeliği için önce www.MegaHafiza.net ana sayfasındaki "Üye Girişi" yazan bölümdeki "Yeni Üye" linkine tıklayınız. Açılan sayfada, siparişleriniz için sizinle iletişim kurulmasını istediğiniz e-mail adresinizi yazarak bir şifre giriniz. Daha sonra "Web Sitesi Üyelik Şartları'nı okudum" kutusunu işaretleyerek, alttaki "Üye Ol" butonuna tıklayınız. İletişim için yazmış olduğunuz e-mail adresinize hemen "ONAY" için bir mesaj gönderilecektir. Üyeliğinizin başlaması ve işlem yapabilmeniz için e-mail adresinize gelen mesajı açarak, içindeki onay linkine tıklamanız gerekmektedir.

E-MAIL ADRESINIZE ONAY MESAJI GELMEZSE

Bu durum iki sebepten kaynaklanabilir,

1-) E-mail adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz ve bu sebepten dolayı "onay" mesajı, yazdığınız yanlış e-mail adresine gönderilmiş olabilir (Bu durumda e-mail adresinizi doğru yazarak yeniden tekrar üye olmanız gerekir).

2-) E-mail adresinize gönderilen "onay" mesajı posta kutunuzun sizin göremediğiniz bir bölümüne (junk / istenmeyen posta / bulk / spam / süzgeç vb.) gitmiş olabilir. Bu yüzden mesajı görememiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda hem mesajı bulup "onay" linkine tıklamak, hem de ileride buna benzer bir durumla karşılaşmamak için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili açıklamaları aşağıda verilen tablodaki linklere tıklayarak görebilirsiniz.

E-Mail Sağlayıcı Bakmanız Gereken Posta Kutusu Yapmanız Gerekenler
HOTMAIL Junk E-Mail klasörü
veya
Önemsiz posta klasörü
Açıklama için bu linke tıklayınız
MYNET Süzgeç klasörü Açıklama için bu linke tıklayınız
GMAIL Spam klasörü Açıklama için bu linke tıklayınız
YAHOO Bulk klasörü (İngilizce)
veya
Depo klasörü (Türkçe)
Açıklama için bu linke tıklayınız


SİPARİŞ – GÜNCELLEME ve ÜRÜN İPTALİ


Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, ana sayfadaki "Üye Girişi" bölümünden e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek sitede sipariş vermek istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" linklerine tıklayarak alışveriş sepetinize koyabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünleri en sağdaki sütundaki "Sepetim" bölümünde sürekli görebilirsiniz.

"Sepetim" listesinin en altındaki "Sipariş Ver" linkine tıklayınca, sepetinizdeki ürün açıklamalarını, fiyatlarını ve toplam tutarı liste halinde görürüsünüz. Her ürün satırındaki "adet" miktarını isterseniz değiştirerek "güncelle" tuşuyla sepetteki ürünlerin yeni tutarını görebilirsiniz. Bu etapta isterseniz her ürün satırının en sonundaki "Sil" linkine tıklayarak, istediğiniz ürünü alışveriş sepetinizden çıkartabilirsiniz.

Alışveriş sepetinizdeki ürün listesinin en altındaki "Siparişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda açılan "Teslimat Adreslerim" başlıklı yeni sayfada "Kayıt Adı" olarak adresinizi size tanımlayacak "Evim", "İşyeri", "Ofisim" vb. bir açıklama yazarak ürünlerin gönderilmesini istediğiniz adresi eksiksiz olarak yazınız ve en alttaki "Ekle" butonuna tıklayınız.

Açılan yeni sayfada "Fatura Bilgileri" girilecektir. Alıcı bir şirket veya kurumsa, ve fatura şirket veya kurum adına kesilecekse mutlaka "Vergi Dairesi" ve "Vergi Numarası" girilmelidir. Fatura şahısa kesilecekse geçiş için bu bölümlere "xxx" gibi rasgele bir değer girilebilir. Son olarak sayfanın en altındaki "Ekle" butonuna tıklanır.

Açılan yeni sayfada "Ödeme Seçenekleri" vardır. Ödeme seçeneklerinde;

1-) Kredi kartı ile TEK ödeme,
2-) Kredi kartı ile TAKSİTLİ ödeme,
3-) Havale/EFT ile TEK ödeme

olmak üzere üç opsiyon vardır. "Taksitli Ödeme" seçerseniz, bu seçeneğin hemen altında "Taksit Seçenekleri" diye bir buton belirecektir. Sadece "worldcard", "bonus", "maximum", "axess" ve "Finans Bank" kredi kartlarına taksit uygulanmaktadır. Ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek gerekli bölümleri doldurunuz ve sayfanın en altındaki kaydet butonuna tıklayınız.

Ödemeyi kredi kartıyla yapacaksanız, açılan sayfada kredi kartı bilgilerinizi girerek, "Ödemeyi onayla" butonuna tıklamanız gerekecektir.

Siparişiniz tamamlandığında hem ödemenizle ilgili, hem de siparişinizle ilgili bilgiler e-mail adresinize de gönderilecektir. Bir sorun olursa 0-312-417 33 30 nolu telefonu arayarak bilgi veriniz.

 

TELEFONLA SİPARİŞ (MAİL ORDER / HAVALE)

Siparişlerinizi kredi kartı ile online olarak internet üzerinden verebileceğiniz gibi, 0-312-417 33 30 nolu telefonu arayarak da verebilirsiniz. Haftanın her günü saat 09:30 – 19:00 saatleri arasında sipariş vermek, siparişlerinizin durumuyla ilgili bilgi almak ve her konuda danışmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Telefonla Kredi Kartı ile Peşin Sipariş:

Peşin siparişinizi her türlü Visa, Master Card veya Eurocard ile verebilirsiniz.

Telefonla Sipariş : Mega Hafıza'yı (312) 417 33 30 numaralı telefonla arayıp, gerekli bilgileri telefonla ileterek sipariş verebilirsiniz.

Faksla Sipariş : Sipariş vermek istediğiniz sete ait sipariş kuponunu ("Sipariş Kuponları" na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) kredi kartıyla ilgili bölümünü de doldurarak Mega Hafıza'nın (312) 418 90 02 numaralı faksına gönderiniz. Faksınızın okunaklı çıkıp çıkmadığını (312) 417 33 30 nolu telefonu arayarak kontrol ettiriniz.

 

Telefonla Kredi Kartı ile Taksitli Sipariş:

Bu seçenek sadece BONUS, MAXIMUM, AXESS, WORLDCARD ve CARDFINANS kredi kartları için geçerlidir. Bu seçenekle alım için sipariş kuponunu kredi kartı sahibi doldurarak imzalamalıdır. Öncelikle sipariş vereceğiniz setin kuponunu taksitli seçeneği işaretleyerek kredi kartı bilgilerinizi de yazarak doldurup imzalayınız. Setlerimize ait sipariş kuponları internet sayfamızda yayınlanmakta olup ("Sipariş Kuponları" na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz), bu kuponlardan istediğinizi yazıcınızda yazdırarak kullanabilirsiniz. Sipariş kuponunu elde etmekte başarılı olamazsanız, Mega Hafıza'nın (312) 417 33 30 nolu telefonunu arayarak sipariş kuponunu fax çekmelerini veya size hemen ücretsiz bir dergi göndermelerini isteyiniz. Bu ücretsiz dergide tüm setlere ait sipariş kuponları mevcuttur.

Daha sonra imzalı sipariş kuponunu "Mega Hafıza Ltd. Şti. Esat Caddesi No-37/B Küçükesat 06660 Ankara" adresine taahhütlü, APS ile veya (0312) 418 90 02 nolu telefona faks çekerek göndermeniz gerekmektedir. Faksla sipariş verdiğiniz taktirde, faksınızın okunaklı çıkıp çıkmadığını (0312) 417 33 30 nolu telefonu arayarak kontrol ettiriniz. Arzu ederseniz kredi kartı ve sipariş bilgilerinizi (0312) 417 33 30 nolu telefonu arayarak da verebilirsiniz. Sipariş bilgilerinizin elimize ulaşmasından itibaren siparişiniz en geç bir hafta içinde adresinize teslim edilmektedir. Setinizi teslim alırken kargo ücreti tarafınızca ödenecektir. Kargo ücreti için "Siparişinizi Nasıl Teslim Alacaksınız" başlıklı bölümde verilen kargo ücretleri tablosunu inceleyiniz.

Banka Havalesi ile Peşin Sipariş:

Öncelikle sipariş vermek istediğiniz ürün bedelinin tamamını Mega Hafıza Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi'nin aşağıda verilen banka hesaplarından bir tanesine yatırınız. Havale sırasında ekstra havale ücreti ödememek için varsa Bankamatik kartınızla ATM'lerden havale yapabilirsiniz. ATM'lerden havale yapabilmeniz için ilgili bankaların şube kodları da aşağıda parantez içinde verilmiştir. Bu işlemden sonra Mega Hafıza'nın 312 - 417 33 30 nolu telefonunu arayarak, sipariş vermek istediğiniz setin adını, havale yaptığınız bankayı ve setin gönderilmesini istediğiniz adresinizi bildiriniz. Siparişiniz en geç bir hafta içinde adresinize teslim edilmektedir. Setinizi teslim alırken kargo ücreti tarafınızca ödenecektir. Kargo ücreti için "Siparişinizi Nasıl Teslim Alacaksınız" başlıklı bölümde verilen kargo ücretleri tablosunu inceleyiniz.

Posta Çeki Ödemesiyle Peşin Sipariş:

Bankamatik kartınız yoksa ve banka havale ücreti de ödemeden havale yaparak peşin sipariş vermek istiyorsanız bu seçenekle de havale yapabilirsiniz. Öncelikle sipariş vermek istediğiniz ürün bedelinin tamamını herhangi bir PTT şubesine giderek Mega Hafıza Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi'nin 150 009 No'lu Posta Çeki Hesabına yatırınız. Bu işlemden sonra Mega Hafıza'nın (312) 417 33 30 nolu telefonunu arayarak, sipariş vermek istediğiniz ürünün adını, posta çeki ile havale yaptığınızı ve setin gönderilmesini istediğiniz adresinizi bildiriniz. Mümkünse posta çeki havalenizi ONLINE olarak yaptırınız. Posta çeki havalelerinizde setin size ulaşması banka havalelerine oranla biraz gecikebilir. Bunun nedeni yatırdığınız havalenizin hesabımızda görülmesinin beklenmesidir. Online posta çeki havaleleriyle ilgili ekstreler şirketimize ortalama olarak dört günde ulaşmakltadır. Online olmayan havale ekstrelerinin şirketimize ulaşması ise ortalama olarak on günü bulmaktadır. Posta çeki ile verilen siparişiniz en geç 10 gün içinde adresinize teslim edilmektedir. Siparişinizi teslim alırken kargo ücreti tarafınızca ödenecektir. Kargo ücreti için "Siparişinizi Nasıl Teslim Alacaksınız" başlıklı bölümde verilen kargo ücretleri tablosunu inceleyiniz.

Banka Havalesi veya Posta Çeki ile Taksitli Sipariş:

Taksitli siparişler sadece BONUS, MAXIMUM, AXESS, WORLDCARD ve CARDFINANS kredi kartları için geçerlidir. Detaylı bilgi için yukarıdaki kredi kartı ile taksitli sipariş bölümünü okuyunuz.

HAVALE YAPABİLECEĞİNİZ HESAP NUMARALARI

Havale sırasında ekstra havale ücreti ödememek için varsa Bankamatik kartınızla ATM'lerden havale yapabilirsiniz. ATM'lerden havale yapabilmeniz için ilgili bankaların şube kodları da aşağıda verilmiştir.

Mega Hafıza Ltd. Şti.' e ait Hesaplarının Banka ve Şubesi

Hesap Numarası

Şube Kodu

İş Bankası Akay Şubesi 

Ankara 586 040 Nolu hesabı
( IBAN : TR940006400000142010586040 )

4201

Yapı Kredi Akay Şubesi

Ankara 69937033 Nolu hesabı
( IBAN : TR090006701000000069937033 )

301

Akbank Bakanlıklar Şubesi

Ankara 0035905 Nolu hesabı
( IBAN : TR400004600153888000035905 )

153

Ziraat Bankası Akay Şubesi

Ankara 5999209-5001 Nolu hesabı
( IBAN : TR100001000760059992095001 )

760

Mega Hafıza Ltd. Şti.'nin 150 009 No'lu Posta Çeki Hesabı

 

ANKARA’DAKİ MERKEZE GELEREK ALIM YAPMAK

Ankara'da oturanlar veya ürün almak için Ankara'ya gelenler "Mega Hafıza, Esat Caddesi No-37/B Küçükesat – Ankara" adresindeki şirket merkezine gelerek bizzat hem ödeme yapabilirler, hem de alım yapabilirler. Şirket merkezinden alımlarda set hemen teslim edilmektedir. Bu şekilde alım yapanlar ekstra kargo ücreti de ödememektedir.

Ancak Ankara’da olduğu halde (işlerinin yoğunluğu nedeniyle) ödemesini önceden kredi kartı veya havale ile yaparak setin kargoyla adresine gönderilmesini isteyen üyelerimiz de olabilir. Bu siparişlere de diğer şehirlere gönderilen sipariş işlemi uygulanmakta olup, ürün kargo şirketi aracılığıyla gönderilmektedir. Dolayısı ile bu uygulamada da siparişinizi teslim alırken kargo ücreti tarafınızca ödenecektir. Kargo ücreti için "Siparişinizi Nasıl Teslim Alacaksınız" başlıklı bölümde verilen kargo ücretleri tablosunu inceleyiniz.

 

SİPARİŞİNİZİ NASIL TESLİM ALACAKSINIZ

Kredi kartı ve banka havalesi ile yapılan siparişler Aras kargo ile yaklaşık 4 gün içinde adresinize teslim edilmektedir. Posta çeki ödemesiyle yapılan siparişlerde ise ürün teslimatı en fazla 10 günü bulabilmektedir.

Ankara dışından yapılan tüm siparişler öncelikle aşağıdaki tabloda belirtilen Aras Kargo'nun özel anlaşmalı fiyatları ile gönderilmektedir. Aras kargonun ulaşamadığı bölgelere siparişler adresinize en yakın Aras Kargo şubesine telefon ihbarlı olarak gönderilmekte ve setinizi ilgili şubeden kimliğinizi ibraz ederek almanız gerekmektedir.

Setinizi teslim alırken ödemeniz gereken yaklaşık posta veya kargo ücreti için aşağıdaki kargo ücretleri tablosunu inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Özel olarak bildirildiği takdirde, arzu edenlere siparişleri Aras Kargonun ulaşamadığı bölgelere PTT ile taahhütlü olarak da gönderilmektedir. PTT gönderim ücretleri için aşağıda verilen kargo ücretleri tablosunu inceleyiniz.

Siparişleriniz sağlam kutularda Aras Kargo ile sigortalı olarak taşınmaktadır. Dolayısı ile size ulaşan kargo paketinin dış görünüşünde taşıma sırasında hasar görmüş bir durum olursa, lütfen bu durumu paketi size ulaştıran Aras Kargo görevlisi ile bir tutanakla tespit ederek, bu tutanağın bir kopyasını kendinizde saklayınız.

KARGO ÜCRETLERİ TABLOSU

 DİKKAT !
Aşağıdaki Kargo Ücretleri Sadece Yurtiçi Teslimatlar İçin Geçerlidir

YURTDIŞI GÖNDERİLİ KARGO DAHİL SET FİYATLARI VE SİPARİŞ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Sipariş Edilen Setin Adedi

ARAS Kargo ile Bedeli

PTT ile Taahütlü Bedeli

1 Set İçin

6.15 YTL

7.95 YTL

2 veya 3 Set için

8.60 YTL

Set Adedi x 7.95 YTL

4 Set İçin

10.60 YTL

Set Adedi x 7.95 YTL

Dikkat : Aras Kargo veya PTT gönderim ücretlerine gelebilecek zamlar müşterilerimize aynen yansıtılacaktır.

 

SİGORTA VE GARANTİ ŞARTLARI

Siparişleriniz Aras Kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Yani siparişleriniz gönderi sırasında hasar görmeye karşı sigortalıdır. Bunun yanında tüm siparişler üretim hatalarına karşı Mega Hafıza’nın garantisi altındadır. Kullanım hataları hariç, tüm üretim hatalarından kaynaklanan (baskı hatası, eksik sayfa, bozuk CD vb.) problemli ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.

Beğenilmeyen ürün teslim tarihinden itibaren yedi gün içinde iade edilebilir. Ancak Mega Hafıza ürünlerinin tanıtımında iddia ettiği her şeyin arkasındadır ve ürünlerinin kullanımını sağlamak için her zaman müşterilerine destek garantisi vermektedir. Dolayısı ile ürünlerin kullanımı ve uygulamayla ilgili sormak istediğiniz her türlü sorunuzu ürününüzü aldığınız tarih ne olursa olsun her zaman 0-312-417 33 30 nolu "Danışma Hattı"nı arayarak veya info@megahafiza.com e-mail adresine mesaj atarak sorabilir ve danışabilirsiniz.

 

 

Mega Hafıza
Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi
Esat Cad. No:37/B Küçükesat - Ankara - TÜRKİYE Tel: +90 (312) 417 3330 Fax: +90 (312) 418 9002
e-mail : info@megahafiza.com

copyright© 1996-2010 Mega Hafıza Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm Hakkı Saklıdır.