Ürünlerimizi Ayrıca Merkez Ofisimize Gelerek Alabilir veya Telefonla Arayarak Sipariş Verebilirsiniz.
Siparişlerinizi kredi kartı & havale ile online olarak yukarıdaki resime tıklayarak veya www.megashop.net internet sitesi üzerinden verebileceğiniz gibi, 0-312-417 33 30 nolu telefonu arayarak da verebilirsiniz. Haftanın her günü saat 09:30 – 19:00 saatleri arasında sipariş vermek, siparişlerinizin durumuyla ilgili bilgi almak ve her konuda danışmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Telefonla Sipariş:

Mega Hafıza'nın 0 312 417 3330 numaralı merkez ofis telefonlarını arayarak dilediğiniz eğitim, set, ürün veya set grupları hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişini peşin veya taksitli olarak verebilirisiniz.

Merkez Ofisimize Gelip Alarak:

Ürünleri bizzat merkez ofisimizden almak isteyen okurlarımız Mega Hafıza, Esat Caddesi No-37/B Küçükesat – Ankara" adresindeki şirket merkezine gelerek ürünler hakkında bilgi alıp, taksitli veya peşin olarak ürünleri hemen teslim alarak satın alabilirler. Şirket merkezinden alımlarda ürünler hemen teslim edilmektedir. Bu şekilde alım yapanlar okurlarımız ayrıca ekstra kargo ücreti de ödememektedir.