Okuyucu Görüşleri

Bu içeriği paylaşın:
Sayın üstad. Hazırlamış olduğunuz Dörtlü Aile Seti almış bir kişiyim. Bu setler için çok teşekkür ederim. Oğlumdaki değişiklik ve özellikle matematik sevgisi beni çok mutlu ediyor. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygıyla kalınız.
İsmail Yılmaz / Yönetici Zeytinburnu - İstanbul
Kısa bir süre önce Üçlü Mega seti satın aldık. Gerçekten de hayatımda Lise Giriş Sınavını (LGS) kazanmak gibi büyük değişiklikler oldu. Bir de size küçük bir önerim var. Bence TV tanıtım programlarınızı popüler ulusal kanallarda yayınlatmalısınız. Ama benim açımdan bir problem yok. Farklı olmak hoşuma gidiyor. Hepinize teşekkürler.
Emre ŞAHİN / Öğrenci Kocasinan - Kayseri
Orta halli bir ailenin en büyük kızıyım. Liseyi bitirdikten sonra çalışmaya başladım. Amacım İngiltere'ye gidip İngilizce'yi en iyi şekilde öğrenmekti. Şu anda Londra'dayım. Londra'ya gelmeden önce eserlerinizden Fotografik Hafıza Teknikleri, Zihinsel Matematik ve Accelerated Word Memory Power adlı setlerinizi aldım. Fotografik Hafıza Teknikleri setinizi bitirdim. Şimdi öğrenmek çok daha kolay benim için. İngilizce setinizi de bitirdim. İngilizce öğrenmek isteyen bir kişi olarak tam benim ihtiyacım olan bir eser. Daha şimdiden yüzlerce kelime öğrendim. Daha da önemlisi ingilizce kelimeleri nasıl öğrenmem gerektiğini öğrendim. Öğrendiğim teknikleri kendi kelimelerime de kolayca uygulayabiliyorum. Zihinsel Matematik setinizin daha çok başındayım. Ama matematikten nefret eden bir kişi için çok büyük bir gelişme gösterdiğimi söyleyebilirim. İddia ettiğiniz gibi matematik şimdiden eğlenceli bir oyun olmaya başladı benim için. Özellikle bu setin kasetlerinde sunduğunuz motivasyon kasetleri bir harika. Ayda bir kez tekrar dinliyorum. Kasetler beni her yönden çalışmaya sevkediyor. Dünyaya ve kendime bakış açımı gerçekten değiştirdiniz. Setleri İngiltere'ye getirmek için birçok şeyden vazgeçmek zorunda kalmıştım. Annemle yaptığım tartışmalar da cabası. Ne diye onca kasetin ve kitapların onca yol boyunca hamallığını yapacaktım. Şimdi biliyorum ki Türkiye'den getirdiğim en değerli şeyler sizin setlerinizdir. Setlerinizin inanılmaz faydasını gördüm. Tüm hedeflerinize ulaşmanız için Tanrı sizinle olsun.
Yeşim (KÜRTÜNLÜ) Haghighi / Londra - İngiltere
Melik bey Çocuk, Zeka ve Hafıza setinin web sayfasında bazı olayları "telefi edilebilenler" ve "telafi edilemeyenler" şeklinde ikiye ayırmış. Bu ayrım şahsen beni çok etkiledi. Çocuk, Zeka ve Hafıza Seti"ni çocuğum için telafi edilemeyen bir hata yapmaya niyetim olmadığı için aldım ve uyguladım. Çocukları ile ilgili telafi edilemeyecek bir hata yapmak istemeyen tüm ailelere bu seti tavsiye ediyorum. Melik Duyar'a böyle bir setle bizi çok büyük bir sorumluluktan kurtardığı ve yapılacak işleri kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyorum.
Nuray Güney / Yıldırım - Bursa
Ben Denizli'de bir ilköğretim okulunda psikolojik danışman olarak görev yapmaktayım. Kişisel gelişim konusunda 3 yıldan beri çalışıyorum. Bu bağlamda daha önce çeşitli kurslara gittiğim halde halledemediğim hızlı okumayı sizin setiniz sayesinde hallettim.Teşekkür ederim.
Hüseyin Öztürk / Psikolojik Danışman Servergazi - DENİZLİ
Tıp Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olmak için ciddi bir çalışma ve konsantrasyon gerekiyor. Bu sınava hazırlanan arkadaşlara Mega Hafıza'nın hafıza eğitimi, Mega Hızlı Okumave konsantrasyon setlerini tavsiye ediyorum. Şahsen ben bu setlerin çok faydasını gördüm.
Dr. Talat Ayyıldız / Uzman Doktor Beşevler - ANKARA
Tanıtımlarınızı TV'de görmüş ve etkilenmiş biri olarak internetten daha fazla bilgi alma imkanı buldum ve bütün setlerinizi aldım. O zamanlar Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak görev yapıyordum. Hafıza teknikleri vasıtasıyla ingilizce kelime ezberlemek daha kolay ve daha zevkliydi. Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon setinin faydasını oldukça gördüm. Zihinsel Matematik ve Hafıza Teknikleri sayesinde daha pratik soru çözme tekniklerine kavuştum. Matematik sorularını çözerken artık kalem kullanmadan hesap yapabilmek ayrı bir zevkti. Edindiğim teknikler sayesinde iş sınavlarına çalıştım.KPPS'de iyi bir puan almıştım ve sonunda BDDK Uzmanlık sınavını kazandım. Benim ufkumu açtığınızı ve geleceğe daha iyi bakmakta sizin de önemli katkınız olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple size teşekkürü bir borç biliyorum.
Abdurrahman Çetin / Bankacı Kavaklıdere – ANKARA
Kısa bir süre önce İngilizce kelime öğrenme setinizi aldım, hem çok keyifli hem de çok yararlı buldum. Ben bir ingilizce öğretmeni olarak yöntemlerinizden derslerimde de faydalanıyorum ve tüm öğrencilerime tavsiye ediyorum. Birçok insan bu tekniklerden habersiz. Sanırım burada biraz bizlere de görev düşüyor. Ne kadar çok insanı bilgilendirirsek o kadar yaygınlaştırabiliriz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Didem Aydın / İngilizce Öğretmeni ORAN – Ankara
Ben İngiltere’de yaşayan Kuzey Kıbrıslı emekli bir öğretmenim. Şu anda zihinsel ve bedensel engelliler için özel eğitim programcısı ve uygulamacısıyım. Aynı zamanda yine bu konuda hala eğitim alıyorum. Yaşim 47. Sizin yayınlarınızdan haberdar olmadan once artık hafizamın eskisi kadar iyi olmadığını düşünmeye başlamıştım. Yurt dışında oluşumdan dolayı yayınladıgınız tüm yayınları İstanbul’da yaşayan bir tanıdığım aracılığı ile aldım. Sizin yöntemlerinizi uyguladıktan sonra kendimden başlayarak ilgilendiğim öğrencilerimde büyük bir gelişme oldu. Şimdi gerçekten beynimizin mukemmelliğine inanıyor ve ne yaşin ne de engelli olmanın doğru yöntem uygulandığı zaman hafızanın gelişmesine engel teşkil etmediğini biliyorum. Bunu sadece Mega Hafıza sistemini tanımama ve yayınlarınız aracılığı ile uygulamama borçluyum. Bu nedenle şahsınızda bu konuda emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarınızın devamını en içten duygularımla temenni ederim.
Münevver BOROVA / Eğitimci Lambeth - Londra – İngiltere
Önceki yıllarda Mega Hafıza setlerinden 4’lü Aile setinizi alarak çalışmalarınızı inceledim ve çalışmalarınızdaki disiplin ve başarılarınızdan dolayı son derece mutlu oldum. Mutlu oldum, çünkü bu güne kadar öyle ya da böyle toplumumuz ezilmişlik, başarısız bir toplum ve hazırdan yiyen tüketici bir toplum haline getirilmiştir. Sizin bu çalışmalarınızla gururlandım. Başarılarınızın devamını diliyorum.
M. Zekeriya KORKMAZ / Emniyet Amiri Şehitkamil – Gaziantep
Merhaba, 2 hafta önce aldığım Mega Hızlı Okuma Setinizi çok beğendiğimi ve benim için daha 2. dersde çok ciddi ilerleme olduğunu söylemek istiyorum. Çok teşekkür ediyorum...
Bahar Şahin / Öğrenci Kadıköy – İstanbul
Mega Hafıza İngilizce setini yaklaşık 2 hafta önce aldım. Aslında setten bu kadarını beklememiştim. İlk defa kafamda soru işareti bırakmayan bir teknikle karşılaştım. Ayrıntılara önem veren bir kişiyim. Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi beni çok şaşırttı.
Hatice Gezen / Üniversite Öğrencisi – İngilizce Öğretmenliği Tepebaşı - Eskişehir